Yabancıların Fantastic Dolu Maceralı Fantazileri

Anası etraftayken sikiş izle kardeşiyle iyi mi eğlenebileceğimiz mevzusunda Taylor'ın aklında ne olduğundan hala güvenli değildim.

Sabah koşusu için dışarı çıkan atletik bir sarışını ezmekten kıl oranı kurtularak apartman kompleksine girdim.

Buraya son geldiğimden daha çok sakini olan, kısa sürede tamamlanmış kompleksin arkasına doğru sürdüm. Taylor'ın binasının alt katındaki bir dairede bir ışık yanıyordu. Tanıdık olmayan beyaz bir Tesla önündeki alanı işgal etti. Sonunda bir komşusu varmış benzer biçimde görünüyordu.

Birkaç boşluk ötede Arizona plakalı bir Toyota Highlander Taylor'ın Corolla'sının yanına park etmişti. Bunun annesine ilişkin olması icap ettiğini düşündüm.

Yanına park ettim ve Taylor'ın dairesine giden merdivenlere yöneldim. Sabah serindi ve okyanustan gelen nemle doluydu.

Hafifçe vurdum ve bekledim. Birkaç dakika sonrasında Taylor kapıyı açtı ve dışarı çıkmamı işaret etti. Isınma pantolonu ve bolca DDD göğüslerini saklayan bir sweatshirt giyiyordu. Kapıyı arkasından sessiz bir şekilde kapattı ve kıkırdayarak kollarını bana doladı.

"Iyi sabahlar!" dedi dudaklarıma tutkulu bir öpücük konmadan ilkin.

"Peki iyi sabahlar aşkım sikiş izle Sonunda hava almak için vardığında yanıt verdim. Güldü ve beni yine öptü.

"Öyleyse niçin erken gelmemi istedin?" Diye sormuş oldum.

"Yürüyüşe çıkabilir miyiz?" dedi elimi elinin içinde tutarken.

Başımla onayladım ve merdivenlerden aşağı indik.

"Seni düşünmeden duramıyorum." dedi biz yürürken bana yaslanırken. "Fakat sana bir şey söyleyebilir miyim ve ben seni iyi mi yalnız yakalayabileceğimizi bulmaya çalışıyoruz, böylece yine eğlenebiliriz. Gene de bunu iyi mi çalıştıracağımızı bulamıyoruz zira annem daima etrafta." dedi.

"Tamam aşkım, başka vakit..." dedim endişelerini gidererek.

Bir şey daha söylemek ister benzer biçimde durakladı. Minik konuşmalar yaparak kompleksin çevresinde yürümeye devam ettik.

Sabah işlerini yapmak için evcil hayvanlarını getiren birkaç kişiyle tanıştık. Görünüşe gore işe giderken birkaç sürücü geçti.

Binalar içinde dolandık ve sonunda onun binasına geri döndük.

Durduğunda arabalarımızın yanındaydık. Bana döndü. "Beklemek istemiyorum. Seni isterim ve bugün Chloe ile oynuyoruz...

Beni öptü. Vücudunu bana bastırdı. Büyük göğüslerini ve meme uçlarının bana baskı yaptığını hissettim.

Beni annesinin otomobilde sikiş izle önüne itti. Kemerimi karıştırdı ve çözdü.

"Burada?" Diye sormuş oldum.

Parmağını dudaklarıma koydu ve yavaşça dizlerinin üstüne çöktü. O serin sabah havasına çekerken benim horoz hızla sertleşiyordu.

Yavaşça ve baştan çıkarıcı bir halde beni emmeye başladı. Dili, horozumun başının çevresinde döndü ve sonrasında tüm uzunluğunu yaladı. Sonrasında tüm uzunluğu derin ağzına aldı. Bana bakmış olduğu benzer biçimde baktı. Ellerimi saçlarında gezdirdim.

Bu yoğundu. Daha ilkin dışarıda sex yapmıştım fakat bu şekilde halka açık bir yerde asla.

Emmeyi bıraktı ve iki eli ile emmeye başladı. Alt dudağını ısırdı ve baştan çıkarıcı bir halde bana baktı.

Gözümün ucuyla bir hareket yakaladım. Soluma baktım ve orada donmuş, ağzı açık bir halde, daha ilkin neredeyse çarpıştığım sarışındı. Şimdi sabah koşusu yüzünden terlemişti.

Taylor bakışlarımı takip etti ve kıkırdadı. Okşamayı bırakmadı, bunun yerine daha çok sarsıldı. Birkaç kez daha emdi.

Sarı saçlı sinirle kıpırdandı. Taylor'ın yeni komşusu olması icap ettiğini anladım. Görünüşe gore kapısına giden yolu kapatıyorduk.

Taylor horozumu geri çıkardı ve şiddetle orgazm için okşadı. Benim cum onun sempatik elmacık kemiklerine ve dolgun dudaklarına çarptı. Ağzını açtı ve sonraki atışları ağzına aldı.

Sarı saçlı beceriksizce yanından geçti. "Aman Tanrım, Aman Tanrım, oldukca üzgünüm..." dedi yanından geçerken.

Taylor şişmiş penisimi pantolonuma geri koydu ve kemerimi tekrardan bağladı. Sonrasında ayağa kalktı, gömleğinin koluyla yanağından gelen meni sildi.

"Şu anda iki şeyden birini meydana getirecek. Ya mülk müdürüne yakınma et ya da nefis yarağını düşünerek mastürbasyon yap." dedi gülerek. "Bahse girerim ikincisi olacak."

Peşinden yanağıma bir öpücük kondurdu. "Ümit ederim eşin dün gece taşaklarını fazla yormamıştır. Bu sebeple şimdi yukarı çıkıp birazcık eğleneceğiz."

"Hmm fakat annen?" sormuş oldum yanıt yok.

Elimi tuttu ve beni merdivenlerden yukarı yönlendirdi. Kapıyı sessiz bir şekilde açtı ve beni içeri yönlendirdi. Perdelerin arasından sızan ışık haricinde daire karanlıktı. Beni sessiz bir şekilde oturma odasına yönlendirdi.

Kanepede bir battaniye ve yastık gördüm. Bunun, anası ve kız kardeşi yatağını işgal ederken gecelerini geçirdiği yer bulunduğunu anladım. Taylor'ın rahat stüdyo dairesinin oda ayırıcısının öteki tarafınca uyurken çıkan yumuşak sesleri duyabiliyordum.

Göreceli karanlıkta Taylor'ın soyunduğunu görebiliyordum. Oldukca geçmeden çıplak vücudunun derisi loş ışıkta parladı. Yaklaştı ve beni öptü. Sükunet içinde beni soymaya başladığını hissettim. Yakında ben de tamamen çıplaktım

Taylor'ın ne istediği açık olmalıydı. Fakat sonrasında aynı anda beni hem uyandıran hem de şoke eden sözler fısıldadı. "Gene saldırı etmeye hazır mısın

"Deli misin? Başımız oldukca belaya girer!" Fısıldadım.

"Tek kelime söylemiyor. İlk hareketi ben yapacağım. Chloe de desteğe geliyor. Annemin suç duyurusu etmesine olanak yok zira bu bizi suçlayacak."

O ve Chloe'nin görünüşe gore bunu planladıklarını anladım. Kabul etmeliyim ki, şefkatli bir annenin tek çocuklarına sırt çevirmeyeceğini bildiğim için plan nispeten sağlamdı.

"Seni ne olursa olsun koruyacağım. Sen benim için dünyadaki en mühim şeysin! Seni seviyorum..." diye fısıldadı Taylor, gene ıslak bir öpücük için beni kendine doğru çekmeden ilkin. Bana hakkaten aşık olmuş gibiydi.

Ellerim yuvarlak kıçını kavrarken zonklayan horozum ona doğru bastırıldı. Hissedince bir inilti çıkardı. Dikkatli olmazsak Taylor'ın fışkırtmaya başlayacağını biliyordum.

Onu yine öptüm. "Tamam, başımı belaya sokmayacağına söz verdiğin sürece, buna hazırım."

"Aman tanrım, hakkaten mi? Kahretsin, daha başlamadan beni boşaltacaksın!" diye heyecanla fısıldadı. Bunun bir gerçek bulunduğunu biliyordum zira daha ilkin asla dokunulmadan orgazmına şahit olmuştum.

Elimi tuttu ve beni yatağının olduğu yere yönlendirdi. Hem Chloe hem de anası orada mışıl mışıl uyuyorlardı. Sabahın erken saatlerinde gün doğumu perdelerin etrafından sızarak görmem için kafi aydınlatma sağlıyordu.

Chloe onun tarafında yatıyordu. Battaniyenin ucu, bacaklarından birini ortaya çıkarmak için geriye atıldı. Gözüm, uzun tişörtünün uykusunda yukarı çıktığını ve külotunu tamamen açıkta bıraktığını görmek için derhal onu takip etti. Beni daha ilkin bu yatağa çağıran muhteşem kıçı kucakladılar.

sikiş izlerken sırtüstü yatıyordu, yorganın içine iyice sokuldu. Kırklı yaşlarının ortalarında bulunduğunu tahmin etmiştim ve Taylor'la aynı esmer saçları ve dolgun dudakları bulunduğunu tahmin edebiliyordum. Fakat Taylor'ın köşeli elmacık kemikleri olduğu yerde annesinin yüzü daha yuvarlaktı.

Taylor battaniyeyi dikkatlice geri çekti. Chloe hafifçe kıpırdandı fakat anası hareketsiz kaldı. Hafifçe aralık dudaklarından hafifçe bir horlama firar etti.

Battaniyeyi geri çektiğimde annelerinin daha iri bir bayan bulunduğunu anladım. Daha tutucu bir gecelik giyiyordu fakat formunu açıkça görebiliyordum. Kalçaları geniş, kalçaları kalındı. Fakat aslolan fark ettiğim şey göğüsleriydi. Gecelikle örtülü olsa bile, ne kadar büyük olduklarını görebiliyordum. Taylor bana daha ilkin onların 'çok büyük' olduklarını söylemişti fakat görünüşe gore gerçekte ne kadar büyük olacaklarını hafife almışım.

Chloe yine kıpırdandı, uykusundan yavaşça uyandı. Döndü ve gözlerini ovuşturarak Taylor ve benim orada durduğumuzu görmüş oldu. Doğruldu, gözleri bir an için tamamen şişmiş penisime kilitlendi, ilkin kız kardeşine döndü. "Bunu hakkaten meydana getirecek mıyız???" o fısıldadı.

"Evet, sakın bana bunu yapmaktan çekindiğini söyleme! O şekilde mi?"

Chloe hayır anlamında başını salladı. "Hayır! Bunu hakkaten yapacağımıza inanamıyorum." diye fısıldadı tişörtünü çıkarırken sempatik B fincanlarını ortaya çıkardı.

Taylor gülümsedi. "İkiniz de hazır mısınız?"

Chloe ve ben, Chloe külotunu kıpırdatırken hevesle onayladık.

Hareketi görünüşe gore sersemce gözlerini kırpan annelerini uyandırdı. "Ne??? Neler oluyor???" gözleri Taylor'ın büyük göğüslerinden benim zonklayan aletime, Chloe'nin genç vücuduna kayarken haykırdı.

Taylor ustaca annesinin geceliğinin altına uzanarak ve külotunu indirerek karşılık verdi.

Hâlâ uykudan sersemlemiş olan anası, tepki veremeyecek ve onu durduramayacak kadar yavaştı. "Taylor! Ne yapıyorsun? Ben senin annenim!" diye bağırdı.

Taylor geceliği birazcık yukarı çekti ve  onu bastırmak için yapmış olduğu başarısız girişimlerin önüne geçti. Bu, oldukca dolgun bir takım kedi dudaklarının üstünde kalınca, dikdörtgen bir esmer saç şeridini ortaya çıkardı. Kasık bölgesinin geri kalanı temiz tıraşlıydı.

Ayrıca Chloe, yolun geri kalanında külotu çekiştirdi. "Chloe, giyinin ve şunu kes!" anası emretti.

Chloe talebi görmezden geldi ve onun yerine külotu yüzüne getirdi ve annesinin kokusunu derinden içine çekti.

Sadece Taylor yüzünü annesinin vajinasına indirirken direkt kaynağa gidiyordu onu geri itmeye çalıştı fakat Chloe hızla bir kolumdan tuttu, ben de ötekini. Taylor'ın dili nazikçe annesinin dudaklarını ayırdı ve derinlere kaydı.

Anası gözlerini gözlerime kilitledi. "Kim bulunduğunu bilmiyorum fakat ellerini üzerimden çeksen iyi olur yoksa polisi arayacağım."

Taylor dilini geri çekip annesine baktı. "Ah ne kadar kabayım, tanıştırma yapmadı bu benim adam dostum. Bu da benim annem, adı Jennifer." dedi devam etmeden ilkin hafifçe kıkırdayar hakkaten polisi arayacak mısın? Bu sebeple ararsan kızlarını suç duyurusu etmek zorunda kalacaksın, zira bu bizim fikrimizdi!"
 yüzünden bir yenilgi ifadesi geçti. Taylor'ın haklı bulunduğunu anlamış oldu. Meydan okuması hızla ağlamaklı bir umutsuzluğa dönüştü. "Taylor, bunu bana niçin yapıyorsun. Bundan daha iyi yetiştirilmişsin! Lütfen, lütfen beni yalamayı bırak!" Kıvranırken yalvardı. "Peki kız kardeşine ne yaptın? Niçin ikiniz de bunu kendi annenize yapmakta mesele yok? Dur... lütfen..."

Sonrasında dikkatini Chloe'ye çevirdi "Ve sen! Giyinin lütfen! Yapmalısın! Çıplak olma! Erişkin bir insanın seni çıplak görmesine ne dersin?"

Chloe gururla karşılık verdi "Her her neyse anne! Taylor buraya son geldiğimde beni becerdi. Bana oldukca sert saldırı etti. Sonunda hakkaten hoşuma gitti ve Taylor'a sana da yapması için yalvardım!"

" Ne??? Chloe bana bunun doğru olmadığını söyle!"

Çılgınca bana döndü. "Bana yalan söylediğini söyle!" Taylor'a "Bunu yapmayı bırak ve suali cevapla" diye bağırmadan ilkin paniklemiş bir sesle söylemiş oldu.

Taylor isteksizce yine sikiş izle yalamayı bıraktı ve başını kaldırdı. "Doğru. Ona Chloe'ye saldırı ettirdim. Tıpkı ona sana saldırı ettireceğimiz benzer biçimde! Ona bunu yapmasında ben suçluydum ve sana olacaklarda o ve ben suçluyuz! Ve sen bu mevzuda hiç kimseye bir şey söylemeyecek."

Jennifer hakkaten yenildi. Olanların ciddiyetini fark etti ve Taylor'ın haklı bulunduğunu biliyordu - asla hiç kimseye tek kelime etmeyecekti. Yetiştirilmelerini ve bunu yapmalarını unuttukları için onlara yapıldığı benzer biçimde, bununla beraber hayatta kalan tek ailesi de onlardı.

"Ayrıca anne, amının tadı oldukca güzel!" Taylor memnun bir gülümsemeyle söylemiş oldu.

Oldukça loş ışıkta bile Jennifer'ın yüzünün utançtan kıpkırmızı bulunduğunu gördüm.

"Chloe, tatmak ister misin?" diye sordu.

"Ahhhh, duh! Evet" Chloe annesinin kolunu bırakıp annesinin bacaklarının arasına girerken yanıt verdi.

Jennifer onu itmeye çalışmadı ve ben de öteki kolunu özgür bıraktım.

"Lütfen Chloe'yi durdur! Ben senin kendi annenim! Başım o denli büyük belaya girebilir ki, hemen hemen yasal bile değilsin."

Taylor sustu. "Anne, başın belaya girmeyeceksin zira bundan hiç kimseye bahsetmeyeceğiz!"

Kaçınılmaz bir sonraki adım için yavaşça horozumu okşadım. Jennifer bana korkmuş bir halde baktı. "Lütfen bunu yapma. Bir şey söylemeyeceğime söz versem bile, gene de yapamazsın. Seninle evli değilim. Seninle ilişki yaşayamam!"

başımı salladım. "Son evlilik antrenmanı iyi mi geçti?"

Tek birlikteliği on yıldan uzun bir süre ilkin bitmiş olsa da, görünüşe gore ifadem canımı sıktı. Gözlerinden yaşlar aktı.

 o göt deliği sikiş izle seni terk etti ve o zamandan beri direniyorsun. İyi eğlenceler! İnanın bana adam arkadaşımla sex eğlencelidir!" diye bağırdı Taylor.

"Taylor, evlenmeden ilkin bunu onunla yapmamalıydın. Bu bir günah. Ve onu kendi minik kız kardeşine bu korkulu şeyleri halletmeye iyi mi zorlayabilirsin?" Jennifer yanıtladı.

"Eh, onunla evlenemem" diye yanıtladı Taylor, alyansımı işaret ederek. "Başka bir oldukca talihli hanım daha yapmış oldu. Merak etmeyin o biliyor, o iyi bir adam, dolandırıcı değil!"

Jennifer şokla soludu.

"Peki bunu Chloe'ye niçin yaptım? Sempatik kıçıyla onunla dalga geçti, ben de ona bir ders vermesini sağladım. Gene de beğenmesine oldukca sevindim."

Jennifer'ın nefesi kısalıp kıvranırken, Chloe, Taylor'ın diliyle kaçırılmış olduğu bir yere vuruyordu.

Chloe'yi nazikçe kenara ittim ve kalınca, zonklayan aletimi annesinin tombul amına bastırdım. Jennifer'ın şişman dudakları derhal ucu sardı ve ben de içeri itmeye başladım. Onu işgal ettiğimi hissedince gözleri dev gibi açıldı. "Yoooooo!" diye mırıldandı.

Yavaşça içeri ittim, am deliğini ıslak ve nispeten gevşek buldum.

Taylor, Jennifer'ın geceliğini çıkardı, başının üstüne çekti ve annesini önümde tamamen çıplak bıraktı.

"Vay canına!" Çıplak göğüslerini ilk kez gördüğümde haykırdım. Kesinlikle devasaydılar.

Taylor belirgin takdirime kıkırdadı. "Ne kadar büyükler anne?"

Jennifer utangaç bir halde "40KK" diye mırıldandı.

Üst kısım yaşla beraber mühim seviyede sarkmıştı, sadece sonrasında şişerek büyük yuvarlak şekiller aldılar. Bu, ağda iki futbol topu benzer biçimde asılı kalmalarına niçin oldu. Onları kavramak için uzandım ve alt kısmın oldukça sağlam bulunduğunu gördüm ve onları nüktedan bir halde ileri geri zıplatabildim. Areolaları büyük, oval şekilli ve pembemsi ten rengindeydi.

kesinlikle tahrik oldum. Jennifer'a gitgide daha oldukca vurmaya başladım. Benim yaptığım benzer biçimde, her içe doğru hareketinde yüzünü tokatlamalarını önlemek için göğüslerini kavradı.

Gittikçe daha sert sikiştim. Jennifer tacizime yüzünü buruşturdu. "Owwww, o denli da kaba değil..." diye yalvardı fakat umursamadım.

Amcığı saniyeler içinde ıslanıyordu, çıplak sikimi vajina suyunun ıslak bir filmiyle kaplıyordu.

Taylor, Chloe'ye zıplayan memelerden birini tutmasını işaret etti. Her ikisi de aç ağızlarıyla Jennifer'ın memelerinden birine tutunabilsinler diye bir anlığına itmeyi bıraktım. Beklerken elim çarşafların üstünde sırılsıklam olan ıslak bir lekeye değdi. Bir noktada Taylor'ın orgazm bulunduğunu fark ettim.

Jennifer zevkle başlarını kavradı ve onları göğsüne bastırdı. Ben düzüştüğümde şiddetle emdiler.

Daha sert sikiştim. Jennifer yüksek sesle inledi. Dolgun dudakları, gövdemi ısı ve ıslaklıkla kapladı. Vajinasının şaftımın çevresinde sarsıldığını hissettim.

"Oh hayır, oh durmalısın" dedi aceleyle. Yüzü birden sanki utanmış benzer biçimde kızarmıştı fakat nedenini bilmiyordum. Artık onu becermeyi durdurmamın hiçbir yolu yoktu. Suları, testislerimden sızma ucuna kadar horozumun tüm uzunluğunu kaplamıştı.

Sonrasında dışa doğru bir vuruş yaparken oldu. Taylor'ın fışkırtma hünerini görünüşe gore annesinden miras aldığını öğrendim. Jennifer bunun geleceğini hissetmiş olmalı ve bu yüzden benden durmamı istemişti. Orta yaşlı vajinasından büyük bir akıntı çıktı ve göğsümden bana çarptı. Bu mesafeden bile akıntıya hatırı sayılır bir kuvvet vardı.

"Oldukca üzgünüm, aman Tanrım bu utanç vericiydi." Jennifer kızların sikiş izle kavrayıp çarşafları pençelediğinde özür diledi.

"Anne merak etme, bana dokunulmadığı zamanlarda bile bunu daima yaparım." Taylor kendini annesinin dev gibi göğsünden çektikten sonrasında itimat verici bir halde söylemiş oldu.

"Kızların babası, hamile kalmaya çalışırken bunun olmasından nefret ediyordu. Üstüme işemek istemediğini söylemiş oldu. Fışkırtmanın da değişik olmadığını söylemiş oldu. Benimle ilgili birçok şikayetinden biriydi. Fakat dürüst olmak gerekirse, asla Bunu yapmama niçin oldu, sadece kendime dokunursam oldu." Jennifer derin düşüncelere daldı.

Taylor güldü. "Geçen sefer görmeliydin, her tarafımı fışkırtıyordum. Yeri ve çarşafları karıştırdım."

Chloe yukarı baktı ve sordu, "Peki ya çiş ise? Niçin bu şekilde bir adam olmasın? Doğrusu direkt bu horozdan çiş içtim!" Penisimin hala annesinin derinliklerine itmiş olduğu yere ulaştı.

Jennifer bu data karşısında şok oldu. Fakat ansızın ıslak amının içinde patladığımı hissettiğinde olmasıyla birlikte şok olmadı.

"Mmmmm evet anne, erkeğimin kremalı yükünü al." dedi Taylor heyecanla.

"Oh hayır, oh, lütfen çekil. Doğum kontrolünde değilim!" Jennifer memnun bir panikle soludu.

"Rahatla anne, o kıstırılmış. Tüm amlarımızın içine boşalması onun için mesele değil." Taylor ona güvence verdi.

Bu ifade, Jennifer'ı azca ilkin olanların gerçekliğine geri çekiyor gibiydi. "Azca ilkin ne yaptık? Azca ilkin kendi kızlarımın önünde sex yaptım. Ben bir tek..." Chloe beni geri itip aletimi yakalayıp kuvvetlice emmeye başladığında sesi kesildi. Ablasının becerilerine haiz değildi fakat yakınma etmeyecektim.

"Chloe! Dur, dur, hepimizin durması gerekiyor! Bu kontrolden çıktı.""Anne, tamam!" Taylor ısrar etti. "Tamamımız bunun olmasını istiyoruz. Kabul et anne, seni yaladığımızda hissettiklerinden zevk aldın, seni becermesini hissetmekten zevk aldın ve bunun hakkaten durmasını istemiyorsun. Başkalarının ne düşünebileceğini düşünme, ne kadar iyi hissettirdiğini bir düşün. Chloe ve ben sex halletmeye devam edeceğiz.O onun tarafınca rahatsız etme edilmek istiyor. isteyerek ya da istemeyerek yapmak isterim."

Yanıt beklemedim. Bunun yerine Chloe'nin minyon vücudunu yakaladım ve yüzünü yatağa fırlattım. Jennifer'ın kızının am deliğini net bir halde görebilmesi için yaptım. Sikimi genç yarığıyla dizdim ve şaftı derine ittim. Chloe, kaya benzer biçimde sert istilacıyı hissettiğinde ciyakladı.

Jennifer benim kalınca erkekliğimin o genç amın içinde kaybolduğunu görünce nefesi kesildi.

Taylor'ın parmakları annesine daldı fakat Jennifer direnmedi.

Benim horoz derin onun kedi içine kayar benzer biçimde ben Chloe'nin sempatik kıçını sıktı. Hız ve güç kazanmaya başladım. Chloe, ona vurduğumu hissedince çarşafların içinde inledi.

"Dikkat et! Bu oldukca kaba!" dedi Jennifer endişeyle.

"Şşşş, tamam anne. Chloe bundan hoşlanıyor." dedi Taylor, annesinin ıslaklığını parmaklamaya devam ederken.

Chloe'nin atkuyruğunu çekerken sert bir halde devam ettim. "Aman Tanrı kahretsin! Daha zor!" diye bağırdı.

Başparmağımı sıkı minik kıçına soktum ve çığlıkları heyecanla bir oktav yükseltti.

Anlamış olur sonrasında doruğa ulaştı. Genç kedi seğirdi ve kasıldı. Son zamanlarda boşaldım, bu yüzden yine ateş etmeye hazır değildim. Chloe'yi seve seve bitirebilirdim fakat onun kalınca gövdeli annesini daha oldukca istiyordum. Chloe'den zonklayan aletimi çektim ve hayal kırıklığına uğramış bir halde inledi.

Jennifer'ın üstüne tırmandım, yumuşak karnını tuttum ve parıldayan sikimi dev gibi göğüslerinin arasındaki vadide dinlendirdim. O görkemli tümseklerin her birini yakaladım ve bana doğru sıktım. Taylor onu parmaklamaya devam ederken onu titty becermeye başladım. Chloe heyecanla izledi.

Sikim o koca memelerin içinde tamamen kayboldu. Yumuşak tenine sürtündüğümde inanılmaz bir duyguydu. Jennifer göğüslerini tuttu ve öne eğilmeme ve hakkaten onlara karşı benim aletimi çalıştırmama izin verdi.

Taylor parmaklarını annesinin sırılsıklam ıslak vajinasından çıkardı ve uzanıp yüzünü nazikçe okşadı. Sonrasında parmaklarını annesinin ağzına kaydırdı. Jennifer direnmedi, onun yerine aç bir halde kendi am deliğini tatmayı emdi.

Nalet Chloe'nin sıkı genç vajinasından çoktan hazırlandım, orgazma yaklaştığımı hissettim.

Birazcık daha süratli ittim. Jennifer olacakları sezmiş gibiydi. Ağzını kızının parmaklarından çekti ve heyecanla gülümsedi.

Yüksek bir inilti bırakana kadar daha süratli ve daha sert ittim. Göğüs dekoltesine birkaç kalınca küre vuruşu yaptım. Sonrasında Jennifer yaptığım karışıklığı incelemek için göğüslerini bıraktı. "Aman Tanrım... bu şimdiye kadar yaptığım en keyifli şeydi!" haykırdı.

"Bir dakika, kızların babasının seni asla sikişmediğini mi söylüyorsun?" diye sormuş oldum inanmayarak.

Kaşlarını çattı, "Hayır, Mormon olarak doğup büyüdüm ve bir Mormonla evlendim. Bir tek üremek için sex yaptık. Saf olmadığını söylediği için hiçbir şeyi zevk için yapmadık. Bir tek 20 kereden azca sex yaptım. bir tek o gelene kadar git, sonrasında çek ve bitsin.Bir kez hamile kaldım, yine hamile kalmaya çalışana kadar yine sex yapmadık.Bana başka nedenlerle sex yapanların iğrenç ve bizlere karşı bulunduğunu söylemiş oldu. O gittiğinden beri kilisede etken değilim, fakat sanırım bu inançlar kafama kazındı ve ben onlara tutundum."

Taylor başını salladı. "'Üremeyi' oldukca arzu ederdim fakat kahretsin, sırf zevk için erkeğimi olabildiğince oldukca seveceğim, sikeceğim, sikeceğim ve yalayacağım! Şimdi Chloe, bu pisliği temizlememe yardım et!" O öne eğildi ve annesinin derin bölünme gelen cum yalamaya başladı.

Chloe sırasını almak için taşındı ve ben de aradan çekildim. Taylor tarafınca bırakılmış benzer biçimde görünen çarşafların üstündeki sırılsıklam ıslak noktaya direkt indim.

"Aşkım, burada birazcık kargaşalık yarattın." dalga geçtim.

"Her her neyse, neredeyse göğüslerimi sevdiğin kadar seviyorsun." dedi, DDD'lerini ellerinde nüktedan bir halde sektirerek. Neredeyse annesininki kadar büyük olmasalar da daha sağlamdılar.

Jennifer, "Ben de ortalığı dağıtmak üzereyim" diye inledi.

Taylor'ın yüzüne çarpık bir gülümseme yayıldı. Kıkırdadı ve yataktan atladı. "Hemen hemen ortalığı karıştırma! Keyifli bir fikrim var." Onu takip etmemi işaret etti.

Yuvarlak kıçı mutfağa girdi. Dolaptan bardakları çıkarmaya başladı. Kısa süre sonrasında üç ekip uyumsuz içecek ekibi topladı. Her sette dört bardak vardı. Bana baktı ve gülümsedi. "Sen de bu eğlenceye katılmak ister misin?" Yanıt beklemeden önüme üç bardak koydu.

Nefesi kısaydı ve meme uçları dikti. Organize ettiği keyifli bir şey bulunduğunu biliyordum. "Anne, Chloe, buraya gel!"Jennifer ve Chloe isteksizce ayrılıp mutfakta bizlere katıldılar. Bu Jennifer'ı yataktan ilk çıkışımdı. Göğüsleri ağırdı fakat midesi dokunuşa yumuşakken sarkmıyordu. Kalçaları, kalınca uyluklarının üstünde genişledi. Yuvarlak kıçını denetlemek için bilerek geri çekildim. Ona baktığımı anlayınca kızardı.

"Tamam anne bu sana çılgınca gelecek. Fakat fışkırtana kadar am deliğini ovala ve önündeki dört bardağa da birazını koyduğundan güvenli ol." Taylor sonrasında kendi bacaklarını açtı. Yavaşça uzandım ve orgazm için gerekseme duyduğu kıl tetikleyici olan meme ucuna dokundum. Zevkle püskürtürken, önündeki bardakların her birini aceleyle derenin altına itti.

Jennifer kızının erotik gösterisine gözlerini dev gibi açarak baktı. Onun arkasına taşındım, şimdi sarkık aletim kıçına dayanıyordu. Yavaşça boynunu öptüm ve inledi. Tıpkı kızı benzer biçimde fışkırtmaya başladığında beceriksizce ilk bardağı aradı. Taylor, dört bardağın da dolu olduğundan güvenli olmak için çabucak devreye girdi.

Chloe mutsuz görünüyordu. "Ben fışkırtmam, o vakit niçin bana gözlük verdin?"

Taylor kıkırdadı. "Ah aptal, sen ve benim seksi erkeğim gözlüklerinize işeyebilirsiniz."

Jennifer, Taylor'ın aklında ne işe yaradığını anlayınca nefesi kesildi. "Aman Tanrım..."

Sikimi kavradım ve üç bardağı önümde üç bardağa doldurdum. Mesanemi boşaltmayı bitirmek için hızla banyoya girdim.

Mutfağa döndüğümde Chloe çişini bitirmek için çabucak yanımdan geçti. Görüyorum ki, onun için bardakları doldurmuş.

Üç bardağımdan her birini öteki kızların önüne koydum. Aynısını onlarınkine de yaptılar.

Jennifer masumca "Bir dakika, biz kızların niçin dört tane var?" diye sordu.

Taylor gülümsedi. "Ben kendiminkini tatmak isterim, senin de iyi mi tattığını bilmek isteyebileceğini düşündüm!"

Jennifer daha oldukca kızardı.

"Şimdi ilkin erkeğimin sidiğini içelim!" dedi Taylor heyecanla.

Chloe kıkırdadı. "Direkt kaynağından içtim, ne kadar leziz bulunduğunu aslına bakarsan biliyorum." Dolu bardağı hızla yuttu.

Taylor ve anası bardakları tokuşturdu ve sonrasında onu da içtiler. Jennifer zamanını aldı, görünüşe gore tadını çıkardı.

"Şimdi annenin zamanı geldi." Taylor yönerge verdi. Bu sefer bir bardak kaldırmaya katıldım. Jennifer'ın kadınsı suları sıcak ve tatlıydı. Dudaklarımı onaylayarak şapırdatana kadar beni gerilmiş bir halde izledi. Taylor ve Chloe, Jennifer tereddütle bardağı dudaklarına götürürken hevesle takip ettiler. Sıvı diline dokunduğunda hoş bir halde şaşırmış görünüyordu.

Sonrasında Chloe'nin katkısını beğendik. Sıcaktı, dilimden geçerken keskindi. "Ah, seninki daha iyi" dedi bana.

Jennifer başını negatif anlamda salladı. "Bundan daha oldukca zevk aldım Chloe."

Son örnek Taylor'dı. Şuruplu ve tatlıydı. Chloe, bunun en iyi tatma bardağı bulunduğunu ve benim denediklerime katılmam icap ettiğini söylemiş oldu.

Jennifer mutlulukla içini çekti. Bunun düzgüsel olmadığını bilecek kadar akıllıyım. Fakat bunu benimle yaptığın için teşekkür ederim. Sonrasında bana yaklaştı, "Hepsi lezzetliydi fakat ben sizinkinden daha fazlasını isterim! Oldukca daha fazlasını isterim!"

"Evet anne! Seni kirli sapık! Beğenmene sevindim." Taylor kıkırdadı.

Jennifer kızardı. "Başka ne yapabiliriz? Günü seksin keyifli kısımlarını öğrenerek geçirmek isterim."

"Ah, ikinizin ona kendi başınıza öğretmesi gerekiyor. Sikimin iyileşmesi için zamana ihtiyacı var!" Taylor ve Chloe'ye söyledim.

Kızlar yatağa çekilirken kendime kahvaltı buldum. Taylor'ın yatakta sırt üstü yatmasını ve Chloe'nin onun üstüne eğilmesini talep etmesini izledim. Anneleri dikkatle izlerken Chloe seve seve kabul etti. Chloe'nin kıçının havadaki görüntüsünün tadını çıkardım.

Chloe'nin dilinin ablalarını sırılsıklam sırılsıklam sırılsıklam olan ablalarına vurmuş olduğu sesleri duyabiliyorum. Taylor, Chloe'nin adını yüksek sesle inledi.

Kolunun ritmik olarak kasıklarına yakın hareket ettiğini görebildiğim için Jennifer açıkçası bundan zevk alıyordu. Bakış açısından bile, kızlarının ensest sözlü zevke kilitlenmiş görüntüsüne gore mastürbasyon yapmış olduğu açıktı.

Hepsinin yeni buldukları cinsel özgürlüklerinin tadını çıkardıkları açıktı. Uzun süre dinlenmeme izin vermeyeceklerini biliyordum. Her neyse ki vücudum yine eden zevk, salıverme ve iyileşme döngüsüne alışmıştı.

Yemeğimden kafamı kaldırarak onun sırtında Chloe bulunduğunu ve Taylor'ın sözlü iyiliğe karşılık verdiğini gördüm.

Jennifer'ın boştaki eliyle dikkatli bir halde uzanıp Taylor'ın am deliğini nazikçe ovuşturmasını izledim. Taylor titredi ve annesinin eline yaslandı.

Bu birkaç dakika devam etti, sonrasında Jennifer'ın Taylor'ı yine yatağa itmesini izledim. Kızının üstüne tırmandı ve Taylor'ın sert meme uçlarından birini ağzına aldı. Chloe orada yatmış heyecanla izliyordu.

Jennifer'ın büyük yuvarlak kıçı havada tünemişti. Onun görüntüsü benim sapkın zihnim için oldukca fazlaydı. Bulaşıkları kaldırdım, serinletici güzel bir su içtim ve sonrasında yatağa döndüm. Ulaştığımda horozum aslına bakarsan dikkat çekiyordu.

Chloe döndüğümü görünce bir gülümsemeyle baktı. Onun yanında durdum, zonklayan horozum yüzünden birkaç santim ötede. O hevesle şaftımı kavradı ve beni genç ağzına çekti. O emerken dili benim horoz alt tarafında ileri geri döndü.

Hâlâ hiçbir yerde Taylor'ın sözlü olmasıyla birlikte iyi değildi. Taylor'ın kafa dağıtma becerileri en iyiler arasındaydı. Fakat Chloe artık beni ilk emdiği zamanki kadar acayip değildi.

"Güzel ve ıslak olsun!" teşvik ettim.

Penisimi ağzından çekti ve tükürüğünü tam uzunlukta okşamadan ilkin üstüne tükürdü. Ben geri çekilmeden ilkin bunu birkaç kez daha tekrarladı.

Jennifer'ın arkasına geçtim fakat fark etmek için Taylor'ın DDD'lerini emmekle meşgul görünüyordu.

Her bir yumuşak kıç yanaklarını ve ellerimi kavradım. Dokunmak için serin ve esneklerdi. Büyükken, selülit darbeleri olmadığını fark ettim. Yanakları yavaşça araladım ve aralarındaki pembemsi-kahverengi yıldızını ortaya çıkardım. Jennifer ne yaptığımdan habersiz görünüyordu. O ve Taylor birbirlerinin içinde kaybolmuşlardı.

Chloe ne yaptığımı görmek için bana döndü. "Evet!" niyetimi keşfederken fısıldadı. Genç eli şaftımı kavradı ve Jennifer'ın sıkı deliğine doğrulttu. Öne doğru ittim ve kafa sıkılmış deliğe yavaşça girmeye başladı.

Jennifer derhal Taylor'dan kurtuldu. "Hayır hayır! Kıçım değil!" Fakat horozumun başını sıkılığına zorlamak için kabaca kalçalarına çektiğimde oldukca geçti.

"Yoooo bu oldukca fena. Oldukca fazla. Ohhhhh..." Yumuşak yanaklarına bastırıp kalınca şaftımı olabildiğince derinleştirmeye çalışırken, şaftım yavaşça daha derine kayarken sesi azaldı.

Jennifer'ın sıkı kıçına girip çıkmaya başladığımı Chloe neşeyle izledi. Ben şaftımı derinden çalıştırırken Taylor annesini sakince tuttu.

"Ohhhhh... Bu yanlış!" Jennifer inledi fakat kendi sözlerinden ikna olmuş görünmüyordu.

Ben derin şaft itmek devam ederken kıç yanaklarını sıktı. Her hamle Jennifer'ın dev gibi göğüslerini Taylor'ın yüzüne çarptı. Doğal ki, Taylor bundan zevk alıyordu.

Ben sikerken, precum Jennifer'ın deliğini yağladı. Bu daha sert ve daha süratli sevişmeme izin verdi. Onun için rahat olup olmadığına oldukca azca dikkat ettim.

Salı oyun dostlarımla ilgili keyifli şeylerden biri de buydu. Bazılarıyla iyi mi hissettiklerini ve doyum olup olmadıklarını önemsedim. Fakat diğerlerinde mühim olan tek şey benim zevkimdi. Şu anda Jennifer'ı sikimi almaya zorlamaktan zevk alıyordum.

Kızları beni ısrar etti. Yuvarlak kıçı her kuvvetli itişte sallanıyordu. Protesto etmekten vazgeçmiş ve arzularıma boyun eğmişti.

Ben onun kıçına benim cum ateş ilkin bu birkaç dakika daha devam etti. Jennifer içine çarptığını hissedince titredi.

Chloe beni geri itti ve sonrasında annesini Taylor'dan uzaklaştırdı. Jennifer'ın midesi ıslanmıştı ve Taylor'ın ona fışkırttığı belliydi. Taylor hızla beni yatağa çekti ve anası memnun bir şok içinde izlerken beni temiz emerek ağzına horozumu çekti.

Sonrasında orada, ıslak çarşafların içinde terli bir yığın ceset olarak yattık. Sanırım tamamımız harcandık.

Sonunda uykuya daldım, başım Taylor'ın eli bol göğüslerine dayadı.

O öğleden sonrasında ve akşam birkaç kez daha gittik. İtiraf etmeliyim ki, horozumun dikkatini daha oldukca Taylor'a odakladım ve Taylor kız kardeşini ve annesini daha itaatkar maskaralıklara zorlarken dinlendim.

O akşam geç saatlerde birkaç saat daha uyumayı başardım. Telefonumun titreyen alarmıyla uyandım. Oyun zamanı bitmek üzereydi ve eve gitme zamanı gelmişti. Üç kız da mışıl mışıl uyuyorlardı. Her birine bir öpücük kondurdum ve sessiz bir şekilde apartmandan çıktım. Yırtıcı bir gündü fakat görünüşe gore Taylor tutucu annesini baştan çıkarma fantezisini gerçekleştirmede başarıya ulaşmış olmuştu.

Nemli sabah havasında merdivenlerden sessiz bir şekilde indim. Alt kata geldiğimde apartmanın kapısını kilitleyen bir kız vardı. Taylor'ın dün bana coşkulu oral sex yaptığına şahit olan kız bulunduğunu derhal anladım.

Adımlarımı duydu ve bana doğru baktı. Acayip bir halde dönerek uzaklaşırken yüzüne ve boynuna kan saldırdı.

Ne kadar güzel bir atletik vücudu bulunduğunu fark ederek onu kaldırımda takip ettim. Sonrasında, sabah koşusu için öteki yöne döndüğünde arabama doğru adım attım. Arabanın kapısını açarken birden durup bana doğru geri çekildi.

"... sabah. Dün sabah seni izlediğim için özür dilemek istedim." dedi.

"Özür dilemene gerek yok. Yolunu kesiyorduk. Bunu yapacağını bilmiyordum. Merak etme."

Otomobile bindiğimde yine yürümeye başladı. Fakat gene durdu ve bana döndü. Kapının yanına girdi ve sessiz bir şekilde "Uzun süredir görmedim, fakat hakkaten oldukca hoş ve kalınca görünüyordun. Ondan bıktıysan bana haber ver!" dedi.

İleriye dönük izahat beni şaşırttı.

"Maalesef şu anda daha çok kadınla başa çıkabileceğimi sanmıyorum." dürüstçe yanıt verdim.

"Oh vay, şu demek oluyor ki tek kız o değil mi?"

Alyansımı ona doğrulttum.

"Eww, karını aldatma!" dedi hayal kırıklığıyla.

Karımın her ayrıntının bilincinde bulunduğunu çabucak açıkladım. Yukarıda ortaya çıkan çılgınlık hakkında bir şey söylemedim.


8 Mayıs 2022 tarihinde yayınlandı, 887 kez görüntülendi

Sikiş,Sikiş İzle

Türkiye Kategoriler

BENZER PAYLAŞIMLAR

Başka yazı bulunamadı