Bay Wilson Afetmiyor Dr Chalmerse Cakıyor

Katee, onun onaylamayan bakışlarını görünce utançtan ölmek istedi. onun çevresinde. Çocuklar merakla olup bitene bakıyor, anneler gözlerini korumaya çalışıyorlardı. Birkaç adam şehvetle bakıyor, kanlarının bellerine atak ettiğini hissediyorlardı.

Başka seçeneği olmadığını bilerek devin kucağına oturdu. Onu belinden içeri çekti, şişman horozunun sertleşmeye başladığını hissetti. Utancının onu her şeyden daha oldukça tahrik ettiğini artık biliyordu. Canavar bunu seviyordu.

Dudaklarını boynunda hissedince kısa süre sonrasında titredi. Ağlamak istedi. Penisinin tamamen sertleştiğini hissetti. Kalçalarını ileri geri hareket ettirdi, böylece yanakları horozunu ovuşturuyordu. Odadaki Anne ve Joy da ona tiksintiyle bakıyorlardı.

Bunların meydana getirecek iyi insanoğlu bulunduğunu biliyordu, onun ahlaksızlık seviyesindeki bir adama hiçbir şey anlatmaya cesaret edemezlerdi. Utanmadan yoluna devam etti. Utanmayı umursamıyordu, aslına bakarsan toplumun pisliği bulunduğunu biliyordu. Özlemiş olduğu şey Katee'i minik düşürmek ve minik düşürmekti. Elleri göğüslerine ulaşana kadar gövdesinde gezinirken titredi. Göğüslerini, iç çamaşırı yular üstünün bardaklarından güzel bir halde sıktı ve inledi.

"AHEMM" Joy araya girdi.

Bay Wilson, "Üzgünüm bayan, bu şekilde seksi bir genç şeyle kendimi denetlemek zor" yanıtını vermeden ilkin görünüşte sonsuza dek genç gençlerin göğüslerinin üstünde ellerini dinlendirdi.

"Katee, Bay Wilson!" Koridorun sonundan bir adam sesi "Seni görmek ne güzel! İçeri gel, biz hazırız." Chalmers gülümsedi. Standart bir beyaz önlük, pantolon ve kravat giymişti.

Adam ve çoğu zaman Katee'i bu kadar güvende hissettiren gülümseme, şimdi onun kusma isteği uyandırıyordu. Ek olarak niçin "biz" söylediğini de merak etti.

Dr. Chalmers, onları bir klinik odasına götürmeden ilkin şehvetle onu aşağı yukarı taradı. Katee bu odayı daha ilkin asla görmemişti, düzgüsel muayene odalarından birinin 3-4 katı büyüklüğündeydi.

Katee, odada kısa beyaz önlükler, pantolonlar ve yakalı gömlekler giymiş bir avuç delikanlı görünce nefesi kesildi.

"Kate! Danışmanlığını yaptığım bazı tıp öğrencileriyle tanışmanı isterim.” Dr. Chalmers parladı

"Beyler, doğduğu günden beri Katee'e bakıyorum, onu doğurduğum doğru. Şimdi Fairmont Lisesi'nde talebe. Bana yapabileceğinin en azından senin benzer biçimde genç doktorların öğrenmesine yardım etmek bulunduğunu söylemiş oldu. Lütfen kendinizi tanıtın."

Gençler birer birer kendilerini tanıttılar, ortalama on kişiydiler. Yüzeysel bir halde gülümsüyorlardı, hatta zamanını onlara ayırdığı için ona teşekkür ediyorlardı. Fakat güvenli olun ki, onlardan uzağa bakarken her birinin gözlerinin sonunda dekoltesine doğru çekildiğini görmüş oldu.

Bay Wilson, kendi halinden belirgin bir halde memnun bir halde köşedeki bir koltuğa oturdu.

Dr. Chalmers, öğrencilere Katee'i yada daha doğrusu onun vücudunu kullanarak tam bir fizik muayene öğreteceğini açıklayınca Katee tedirgin oldu.

Ondan sonra Bay Wilson'a baktı. Wilson, bu seansı kaydeder misin? Bu adamlar ve sınıfın geri kalanı için imtihanlarına çalışırken referans olabilmelerinin oldukça kıymetli olacağını düşünüyorum.” Dr. Chalmers, dolabına uzanıp Bay Wilson'a ustalaşmış görünümlü bir kamera verirken, dedi.

Bay Wilson keyifle kayda başladı.

Bir taraftan da kameraya bakarken öğrencilere deklare etti. "Beyler, genç hanım hastalarınızdan daima tamamen soyunmalarını isteyin. Bir çok süre genç adamların bunu yapmadığını, utangaç olduklarını görüyorum. Ve bu hakikaten hastanıza bir fenalık yapıyor.” Katee'e dönmeden ilkin deklare etti.

"Katee lütfen üstünüzü çıkarın" diye yönerge verdi Dr. Chalmers.

Katee genç adamların gerilmiş ve heyecanlı bir halde birbirlerine baktıklarını görmüş oldu.

"Umm Dr. Chalmers bunun altına sutyen giymiyorum." Almak suretiyle olduğu beklenen tepkiden korkarak mırıldandı.

"Problem değil canım, burada çoğumuz profesyoneliz. Gerilmiş olmaya gerek yok." "Bunun yalnız eğitim için bulunduğunu unutma" diye kıkırdadı.

Bunun bir yalan bulunduğunu biliyordu fakat bununla beraber Bay Wilson'ın onu takip etmesiyle başka seçeneği olmadığını da biliyordu. Dr. Chalmers'ın da bu mevzuda başka seçeneği olmadığını bildiğini ve yalnız inceliklerini gösterdiğini hissediyordu.

Halter bluzunu çıkarıp tarafındaki muayene masasına koyarken içini çekti. Öteki koluyla göğüslerini tuttu, birazcık asaletini korumaya çalıştı.

"Oldukça iyi Katee, şimdi kolların senin yanında canım." Dr. Chalmers sakince söylemiş oldu.

Yavaşça, adamların odasına D fincan göğüslerini açığa çıkardı. Gruptan bazı yumuşak iniltiler duyduğuna yemin edebilirdi.

"Tamam şimdi pantolon."

Katee topuklu ayakkabılarından çıktı ve dar siyah pantolonunu çıkardı ve üstünün yanına katlanmış olarak masaya koymadan ilkin. Onu tamamen çıplak olmaktan kurtaran tek şey Bay Wilson tarafınca seçilen beyaz bir G ipi vardı.

Sanki onun aklını okuyormuş benzer biçimde Dr. Chalmers, “Şimdilik külotları açık tutabilirsin” dedi.

Katee, neredeyse çıplak genç önlerinde sunulurken, bazı adamların ağır nefes aldığını duyabiliyordu. Bay Wilson sırıttı, ne kadar alçaldığını bilmek giderek zorlaşıyordu ve bunun daha yeni başladığını biliyordu. Dr. Chalmers giysilerini alıp bir dolaba koydu ve kilitledi. Bu, Katee'i daha da huzursuz ve daha da kapana kısılmış hissettirdi.

Dr. Chalmers, ilk öğrenciden adım atmasını istedi. Tamam Nick, devam et ve genel bir teftişle başla.

"Eee uhm, bu hanım, sıhhatli görünen bir karı." Genç, uzun boylu, inek görünümlü adam kekeledi. Önünde böylesine güzel bir çıplak kızla meslektaşlarının önünde olmaktan açıkça gergindi. Devam etti

, “Hımm, sıkıntıda değil. Uhm." Donuyor gibiydi.

Dr. Chalmers gülümsedi "Haha iyi tecrübe etme oğlum." Sakinleştirdi. "Fakat gerginsiniz ve bir Hekim olarak gerginseniz, hastanızın iyi mi hissetmesi icap ettiğini düşünün. Devamlı kendinden güvenli davranmalısın.

Adım atmak için Katee'i daha detaylı bir şekilde tanımlamanız gerekir. Boy ve kilo, yaş vb. ile başlayarak.

"Tamam Dr. Chalmers. Bu Katee, ortalama 5'6”, 120 lbs benzer biçimde görünüyor ve lise yaşı bir ihtimal 15-18.”

“İyi oğlum, bu daha oldukça benziyor. Şimdi onu benzersiz kılan şeye odaklanın, şundan dolayı bu dinleyiciye, averaj bir hastaya kıyasla ayrıntıları iyi mi seçeceğinizi bildiğinizi gösterir.”

"TAMAM. İyi görünüyor, sıhhatli." Gene devam etmek için uğraştı.

"Tamam, ona her açıdan bakın, Katee'i neyin değişik kıldığı hakkında yorum yapın."

Nick, onu teftiş eden çıplak gencin çevresinde dönerken gerginlik artıyordu. Katee, gözleri onun çıplak göğüsleri ve yakın çıplak kıçı içinde gezinirken pantolonunda oluşan bir şişkinlik fark etti. En azından kıçının arasına giren G ipini dışarı çıkarabilmeyi diledi fakat bunun daha çok dikkat çekeceğinden endişelendi.

"Hmm peki, bilmiyorum haha." Sırıttı, ne söylemek istediğini biliyordu fakat söyleyebileceğinden güvenli değildi.

"Tamam, buna ne dersin." Dr. Chalmers, “Ben başlayacağım. Bu 5'6”, 120 lbs olan genç bir genç. Sıhhatli ve iyi görünüyor ve hiçbir sıkıntısı yok. Çarpıcı olan şey, onun yaşındaki bir kıza nazaran son aşama gelişmiş ikincil cinsel özelliklere haiz olmasıdır. Bilhassa dolgun göğüsleri ve iyi gelişmiş bir poposu var.” O başladı

Çocuklardan bazıları kıkırdadı, Katee utançtan kızardı.

"Şimdi çocuklar, gülünecek bir şey yok. Bu hastayla ilgili açık ara en çarpıcı şey bu. Göğüsleri ve poposu, onun yaşındaki bir kıza nazaran oldukça iyi gelişmiştir.”

“Cildi altın rengi bronz, bu da bu iklimde ya oldukça fazla güneşte kaldığını ya da suni olarak bronzlaştığını gösteriyor, her iki durumda da uzun vadeli cilt hasarı riskinin yüksek bulunduğunu gösteriyor. Organik olarak esmer olan fakat sarıya boyanmış oldukça kalınca saçları var” Parlak noktalarına ve görünen köklerine bakarken devam etti. "Bu, genel olarak iyi bir sıhhat ve beslenmenin bir işaretidir."

Onu yakından inceledi "Sol göğsünün iç tarafında bir ben var, kanserli olmadığından güvenli olmak için hemen sonra muayene edilmeli." Katee'in midesi, grup tarafınca göğüslerinin okşandığı düşüncesiyle battı. .

"Erkekler görüyorsun, görünüşte sıhhatli bir hastada fark edilecek oldukça şey var." Sakinleştirdi

Öğrenciler öğretmenleri için bir beyefendi alkışı verdiler.

"Karl, sıra sende. Göğüslerinden bahsettik, sizce ne kadar büyükler?”

Katee genç bir Siyah insanın çekinerek ilerlediğini görünce yutkundu. Pantolonunda büyük bir şişkinlik görmüş oldu. O da onun kadar rahatsız görünüyordu.

"Hmm bilmiyorum efendim, Brazzers oldukça büyük görünüyorlar." Ağzını kapatmadan ilkin söylemiş oldu. Öteki çocuklar özetlemek gerekirse kıkırdadılar.

"Aslına bakarsak!" diye haykırdı Dr. Chalmers. "Kupası ne kadar? Katee ellerini yukarı ve aşağı hareket ettirerek ona yardım et.

Katee kollarını aşağı yukarı hareket ettirirken ölmek istedi. Tüm gözleri göğüslerinde hissedebiliyordu.

"Birazcık yukarı aşağı zıpla Katee."

Şimdi minik sıçramalar yapmak mecburiyetinde bırakıldı, göğüslerinin aşağı yukarı zıpladığını hissediyordu.

"Uhm DD'ler mi?" Carl

, "Katee, onlara cevabı söyle" diye fısıldadı. Dr. Chalmers

, "Uhmm yakın, onlar D kapları" diye yatıştırdı.

"İyi tahmin oğlum" diye fısıldadı . dedi. Dr. Chalmers, Katee'e doğru yürürken Carl'ı dışarı çıkardı. Katee'in arkasından yürüdü.

"Göğüslerinin niçin daha büyük bulunduğunu düşündüğünü anlayabiliyorum." Katee ilk kez vücudunda bir el hissetti, "Omuzlarının ve köprücük kemiklerinin ne kadar ince bulunduğunu görüyorsun," dedi köprücük kemiğini okşayıp omzundan aşağı kaydırırken. "Bu şekilde ince bir çerçeve, büyük göğüslerini daha da büyük gösteriyor."

Katee'in yanakları kiraz kırmızısıydı. Hayatında asla bu kadar utanmış hissetmemişti. Tüm öğrencilerin gözlerinin çıplak göğüslerine sabitlendiğini fark etti.

"Ek olarak göğüslerinin göğsünde ne kadar yükseğe oturduğunu görüyor musun, sanki yerçekimine meydan okuyormuş benzer biçimde. Bu oldukça istisnai bir durum. Daha ilkin asla bu şekilde göğüsler görmemiştim ve muhtemelen genç yaşına nazaran oldukça yüksek kolajen içeriğine işaret ediyor.” diye bağırdı.

"Justin, öne çık. Sizce bu genç kızın göğüsleri niçin bu kadar büyük ve göğsünün üstünde bu kadar yüksek oturuyor?"

Ufak Asyalı bir adam gülümseyerek öne çıktı. Grubun derslik palyaçosuydu.

"Efendim, düzmece olabilirler."

Oda şimdiye kadarki en yüksek sesle güldü. Katee utançtan ağlamak istedi.

"Hah! Pekala, bu mühim bir değerlendirme." Chalmers güldü. “Gene de zıplamalarına bakın, iyi mi sallanıyorlar. Sence bunlar düzmece mi yoksa naturel mı?”

"Bu şekilde söylersen, naturel." Justin sırıttı

"Saldırgan. O halde burada kendimize sormalıyız, bu yaşlarındaki bir kızın niçin bu kadar kusursuz göğüsleri var? Katee annenin büyük göğüsleri var mı?"

Katee ağlamak istedi, "Hımm, hatırlayamıyorum, ben gençken bizi terk etti." Dedi dudağı titreyerek.

Dr. Chalmers, "Peki, göğüslerinizi büyütmek için herhangi bir hap ya da krem ​​kullandınız mı?"

"Eee hayır."

“Muhteşem, tamamen naturel çocuklar. Nodül yada kanser kanıtı olmadığından güvenli olmak için onları iyice incelememiz gerekecek. Bu da bizi meme muayenesine götürüyor.”

Katee'in bacakları titremeye başladı.

"Katee, lütfen dirseklerini arkana koy ve onları birbirine değdirmeye çalış."

Katee kendisine söylendiği benzer biçimde titriyordu.

"Bu pozisyonun göğüslerini iyi mi daha da büyük gösterdiğini ve ikisi içinde daha çok fark sağladığını görüyorsunuz. Bu, sınava adım atmak için mükemmel bir pozisyon.”

Ona yaklaştı ve sol memesini iki elinin arasına aldı ve el yordamıyla incelemeye başladı. “Genç göğüsleri incelerken eldiven takmayı sevmiyorum. Düzensizlikleri saptamak için haiz olduğunuz tüm duyuma ihtiyacınız var."

"Mmm, bunlar tıbbi açıdan oldukça hoş geliyor doğal. Yumuşaklar, yumrular yok, topaklar yok." diye mırıldandı

Katee gözlerini kapadı, o odadaki gözlere bakmaya dayanamadı. 5 dakika süresince çıplak memesine masaj yapmış oldu, bir sonrakine geçmeden ilkin meme dokusunun her santimetrekaresini elle muayene etmeniz icap ettiğini söylemiş oldu. "

Ah, görüyorsun, sağ meme soldan birazcık daha büyük. Bunu belgelerinizde not etmeniz önemlidir, şundan dolayı gelecekteki muayenede bir değişim bir şeylerin yanlış bulunduğunu izah edebilir"

Ondan sonra meme uçlarını birazcık çekmeden ilkin döndürmeye başladı “Meme uçlarını başparmağınız ve işaret parmağınız içinde duymak oldukça mühim. Esnekliği kontrol etmek için onları birazcık çekmekten çekinmeyin. Adam doktorlar çoğu zaman bundan çekinirler, sadece Brazzers kızın meme uçlarını iyi hissetmeniz gerekir.”

Katee göğüs uçlarını öğrencilerin önünde hafifçe çekip bükerken acıyla inledi.

Görünüşte sonsuza kadar sonrasında, öğrencilerin gelip onu incelemesini sağlamış oldu. "Şimdi sıra sende, ikişer ikişer ve acil etme, sana yol süresince ipuçları vereceğim."

Daha ilk iki el ona dokunamadan ürkü atak geçirmenin eşiğinde olduğundan feryat attı.

"Dr. Chalmers, kendimi rahat hissetmiyorum! Ben ayrılmak isterim!" ağzını kapatmadan ilkin. Gözleri otomatikman odada bulunduğunu neredeyse unutmuş olduğu Bay Wilson'a kaydı.

Oğlanlar düşlerinden sıyrıldılar ve oldukları yerde durup Dr. Chalmers'a baktılar.

"AHEM" Bay Wilson boğazını temizledi.

"Katee, tatlım, bunun yalnız öğrenme amaçlı bulunduğunu unutma. Bu kadar olgunlaşmamış olma." Oğulları öne çıkmaya çağırmadan ilkin azarladı. Kıçını yanağına süratli bir şaplak attı ve kıkırdadı.

Katee başını eğdi ve hıçkırarak ağlamaya başladı.

Çocuklar tereddüt ettiler, sadece Dr. Chalmers'ın başka bir emrinden sonrasında başladılar. İki taraf değiştirmeden ilkin Katee'in göğüslerinden birini incelediler. Gözyaşları Katees'in yanaklarından göğüslerine doğru yuvarlanıyordu. Dr. Chalmers bir mendil alır ve aralıklı olarak gözyaşlarını siler.

Oğlanlar göğüslerini kabaca ve soğuk bir halde okşarken, Dr. Chalmers araya giriyor, çoğu zaman onlara daha sert el yordamıyla el yordamıyla bakmalarını ya da meme uçlarını hakikaten döndürmelerini söylüyordu. Oğlanlar göğüslerine ne kadar sert davranırsa, performanslarından o denli mutlu olurdu. Bundan dolayı, bir sonraki talebe grubu bir öncekini hayata geçirmeye çalışacaktı.

On öğrenciden oluşan döngünün sonunda meme uçları zonkluyordu, memeleri kızarmıştı.

"Tamam iyi emek harcamalar çocuklar, molaya ihtiyacınız olursa bana bildirin, yoksa anal muayeneye gitmeliyiz."

Katee, yüzünden yeni bir gözyaşı dalgası düşmeye başladığında ürperdi.

Dr. Chalmers, elini gövdesine koyup onu döndürürken gülümsedi. Kıçını yanağını okşadı ve nüktedan bir şaplak attı.

Katee, öğrencilerinin önünde bu şekilde davrandığına inanamadı. Bu gerçek benzer biçimde görünmüyordu, rüya görüyor olmalıydı.

"Genç kızlarda buradaki gluteal yağ yastığını incelemek oldukça mühim." Dedi ve sol kıçını yanağından tutup sıktı.

Öteki yanağını tutup ona Brazzers aynı muameleyi yapmadan ilkin düşüncelerini rasyonelleştirmedi bile.

Her yanağına birkaç şaplak attı.

"Gördün mü, kalça bölgesindeki yağ yastığı ne kadar kızarıyor? Bu, iyi damar akışının bir işaretidir. Bu, genç kızlarda denetim etmeniz ihtiyaç duyulan bir şey, şundan dolayı alt kısım hanımefendilerin yağ depolamaya eğilimli olduğu yer."

Çocuklar bu notları yazarken başlarını salladılar.

Dr. Chalmers yakıcı bir halde onun tatlı kıçını yanaklarına birkaç kez daha sıktı ve tokat attı. Her şaplak daha keskinleşiyor ve Katee'in acıyla havlamasına niçin oluyordu.

Genel olarak, kız bu şekilde bağırmazsa, yeterince sert tokatlamıyorsun anlamına gelir.

Ondan sonra hiçbir uyarıda bulunmadan ipini bacaklarından aşağı kaydırdı.

"Öyleyse rektumunu incelememiz gerekiyor." Kıçına bir şaplak attı "Katee oyuncak bebek ve bizim için kıçını yanaklarını aç." Gruba "Kimi zaman Katee benzer biçimde eğitimsiz hastalar için anladıkları kelimeleri kullanmaları yararlı olur. Eşek, Göğüsler ve hatta kedi benzer biçimde" deklare etti. Sırıttı. "Onunla ilişki kurmamıza destek oluyor."

Utançtan hıçkırarak ağlayan Kate, titrek bir halde yanaklarını açarak kıç deliğini ve am deliğini bir grup acayip adama gösterdi.

"Ahh burada ne işimiz var." Dr. Chalmers kıkırdadı “Anüsü hakkında ne fark ediyorsunuz? Herhangi biri."

Grup, liderleri tarafınca cesaretlendirilerek şimdi oldukça daha sesliydi.

"Göt deliği ağartılmış benzer biçimde görünüyor" Justin çınladı, grup güldü

"Kesinlikle doğru Justin. Bu kadarını görmüyorsun. Anal seksi hakikaten seviyor olmalı.” Chalmers kükredi

“Gene, genç bir kadının anüsünü incelerken eldiven kullanmayı sevmiyorum. Saç olmadığı için, kanserli tümörleri aramak için cildin dokusunu hissetmeniz gerekir.”

Çıplak işaret parmağını aldı ve anüsünü daire içine aldı.

"Sesi denetim et, Katee bizim için göt deliğine "göz kırpabilir misin?"

Katee yanaklarını sıkarken isteneni yaparak inledi.

"İyi kız, şimdi rahatla" İşaret parmağının anüsüne girdiğini hissettiğinde ciyakladı "Yağ kullanmayı sevmiyorum, hislerimi sınırladığını görüyorum" diye deklare etti parmağını Katees'in derinliklerine doğru kaydırırken gruba Pislik. Katee ciyaklayarak ona durması için yalvardı. ısrar etti

"Kıç deliği oldukça sıkı. Brazzers Herhangi bir topak yada kitle hissediyorum. Hiçbir şey hissetmiyorum, fakat kapsamlı olmak mühim. Parmağınız minimum 2 dakika makatında olmalıdır.”

Katee onu içinde döndürürken kıvrandı, kadının tüm makat duvarlarını hissederek.

"Tamam bu iyi. Şimdi 5 kez sıkın kızım. Motor enerjisini hissetmeye ihtiyacım var.”

Kate söyleneni yapmış oldu.

"İyi, bu sıkı. Şimdi olabildiğince sıkı Katee! Sanki parmağımı kesmeye çalışıyorsun” Grup güldü

“Mmm İyi kız. Şimdi hepiniz tek tek deneyin."

Katee bir kez daha hıçkırdı.

“Rektumunu iyice incelemeniz her 5 dakikada bir alacağı için. Geri kalanlarınıza sözlü imtihan yapmayı öğreteceğim.”

Katee, Justin ona şaplak atıp kıçına el yordamıyla bakarken yüzünü buruşturdu.

Ayrıca Dr. Chalmers grubun geri kalanına sözlü bir imtihan öğretti. Kadının ağzını açmasını ve dilini her yöne dışarı çıkarmasını sağlamış oldu.

Elini öptü ve sonraki kısım 'sözlü enerjisini kontrol etmek' oldu. Kıçındaki işaret parmağının aynısını, ellerini yıkamadan ağzına soktu. Parmağı ağzını inceleyip diline indiğinde anüsünün kokusuna boğulmuştu.

"Sert iç kızım. Bu onun emme kabiliyetini kontrol ediyor, oldukça karmaşık bir oral hareket."

Rastgele bir süre sonrasında parmağını geri çekti ve elindeki salyayı onun yanağına sürdü.

Bir taşıma bandı benzer biçimde, kıçını 'muayene eden' talebe aynı parmağı ağzına sokardı.

Dr. Chalmers onun "yeterince sert emmediğini" düşünürse yüzüne sert bir tokat atardı.

Justin işaret parmağını minik dilin içine sokarak öğürmesine niçin oldu.

"İyi Justin, Güzel, tıkama refleksini kontrol etmek oldukça mühim!" Dr. Chalmers, “Sen bir çırak oğlusun!” diye azarladı.

Bundan sonrasında, her talebe birden fazla parmakla yumruğunu boğazına sokar ve kuru bir tıkaç yaratırdı. Bu, kıçında olanlardan neredeyse daha rahatsız ediciydi.

Son iki ya da üç ile daha çok dayanamadı ve yere berrak sıvı kustu. Öğrencilerden ya da Dr. Chalmers'tan asla sempati duymuyordu, özür dilemekten oldukça tiksinmiş görünüyorlardı.

Son öğrenciden sonrasında Dr. Chalmers, Katee'i hızla klinik masasına yatırdı.

Daha ona neyin çarptığını anlamadan Katee ayak bileklerini üzengilere kilitlemiş ve bacakları ardına kadar açılmıştı.

“Tamam çocuklar, hepimizin beklediği şey haha. Vajinal muayene.”

Katee, soğuk çelik aletlerin amcık dudaklarını ayırdığını hissetmeye başladığında havlıyordu.

“Bu evlatları görüyorsunuz, bu klitoris. Buradaki hissi iyice kontrol ettiğinizden güvenli olmak istersiniz.”

Dr. Chalmers klitorisini acımasızca ovarken Katee dalgalanmaya başladı. Kendini denetim edemiyordu, tamamen utanmış ve taşlaşmıştı fakat fizyolojik olarak Brazzers yoğun bir zevk yaşıyordu.

"Çocuklar, onun ne kadar ıslandığını görüyor musunuz? Söylediklerine karşın bundan hoşlandığının bir işareti. Bu da bizim için imtihanı kolaylaştıracak.” azarladı

Katee soğuk aletlerin içine girdiğini hissedince nefesi kesildi. Dr. Chalmers, onun içinde ne yaparsa yapsın bir parmağını klitoris üstünde tuttu. Katee, soğuk metal içindeki kırılgan bir noktaya dokunacağı için aralıklı acı çınlamalarıyla inlemeye başladı.

Sırada ne işe yaradığını anlamadan, çocuklardan biri Dr. Chalmers'ın yerini almıştı. "Tamam çocuklar, geri kalanınız sözlü, anal ve meme muayenelerine devam edin. Vajinal muayenede her ikiniz de bir dönüş yapana kadar döndürün”

Katee bunu anlamadan ilkin minik dil kemiğine dokunan bir parmağı vardı ve bu da öğürmesine niçin oldu. Parmağı emmeye ve boğazından uzak tutmaya çalışırken bununla savaşıyordu. Göğüslerinde iki değişik el seti hissetti ve gövdesini aşağı yukarı ovuşturdu. Öğrencilerin hepsi ellerinden geldiğince onun üstüne atladılar benzer biçimde görünüyordu.

Bir parmağın, hatta bir noktada iki parmağının anüsüne çıktığını hissedince nefesi kesildi. Ayrıca klitorisi ovuluyordu ve vajinasına çeşitli aletlerle giriliyordu. .

Ellerini yoldan uzak tutmak için Dr. Chalmers bileklerini komodinin alt tarafına bağlamak için tıbbi engellemeler kullandı.

Artık kontrolü yoktu, kimin ne yapmış olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. Her yerde ellerini hissetti. Vücudu dalgalanmaya başladı. Kontrolsüzce inlemeye başladı. Sonraki bir saat orgazm üzerine orgazm oldu, oldukça utandı fakat bunu denetlemek için yapabileceği hiçbir şey yoktu. İnlemelerini susturmak için elinden geleni yapmış oldu fakat doruğa ulaşmış olduğu belliydi. Bu, Dr. Chalmers ve bazı öğrencilerin devamlı azarlamasına yol açtı.

Görünüşe nazaran bir sonsuzluktan sonrasında Dr. Chalmers dersi bıraktı. Hepsi Dr. Chalmers'a teşekkür ettiler fakat Katee'e teşekkür etmediler. Hepsinin onu yalnız şimdi kullanılacak bir et parçası olarak görmüş olduğu açıktı.

Dr Chambers, Justin'e "Hey bekle oğlum" diye seslendi.

Justin geldi.

“Bugün hakikaten iyi iş çıkardın, gerçek bir söz verdin oğlum. Ödül olarak, ben birkaç hastayı görmeye giderken Katee'i senin için burada zaptedeceğim. Her şey olur." Göz kırptı.

"Dr. Chalmers, ciddi misin? Oldukça teşekkür ederim."

Dr. Chalmers, o ve Bay Wilson beni rahat bırakırken Justin'in sırtına hafifçe vurdu.

Onlar çıkarken Justin kapıyı kapattı ve kilitledi.

Katee nefes nefese ona baktı, Brazzers hala bitkindi "Justin lütfen yapma. Lütfen bırak gideyim. Hekim olacaksın, bunu yapamazsın.”

"Haha sus sürtük. Bu fahişeden ne kadar hoşlandığını biliyorum, bana teşekkür etmelisin.” Justin soyunurken

Katee'in hıçkıra hıçkıra ağladığını söylemiş oldu.

Yakında onun horoz onun kedi girdiğini hissetti. Hâlâ hem bilekleri hizasında hem de ayakları üzengilerde zaptedilmiş durumdaydı.

Bacaklarını genişçe üzengiye ayırdı ve onu becerirken inledi. Hayatında asla bu kadar güzel bir kızı becermemişti.

Elleri göğüslerini okşadı, o ağlarken yüksek sesle inledi. Onu becerdikten birkaç dakika sonrasında. Yatağı kaydırdı ve penisini göğüslerinin arasına koydu. Meme uçlarını sıkıştırırken ve horozunun çevresinde göğüslerini ezerken feryat attı.

Onun horoz çevresinde büyük genç göğüsleri hissi onu üzerine koyarak diye inliyordu.

Akıllı bir adam olarak ve bunun hayatında bir kez olabilecek bir talih olabileceğini bilerek, orgazma ulaşmadan ilkin onun üstünden atladı.

Telefonunu eline alıp fotoğraflarını çekerken güldü. Yüzünü yakınlaştırarak onun bir videosunu çekmeye başladı.

"Merhaba Kate." Katee hıçkıra hıçkıra ağlarken güldü.

Kasıklarına geri döndü fakat bu sefer kıç deliğine girerken inledi.

"Vay canına, bu genç kaltak oldukça sıkı." Video için söyledi.

Her darbe kıçının paramparça bulunduğunu hissettiğinde acıyla ciyakladı.

"Oh kahretsin" diye bağırdı kafasına acil etmeden ilkin. Kabaca ağzını açtı ve horozunu boğazının derinliklerine tıkamak için zorladı. Boğazına kovalar soktu ve kontrolsüz bir halde öksürmesine niçin oldu.

Tek kelime etmeden, jizz'ini öksürürken Brazzers yakınlaştırdı ve sonrasında yüzünün üstünden damlayan cum fotoğraflarını çekti.

Hızla giyindi ve odadan çıktı.

Birkaç dakika sonrasında Bay Wilson ve Dr. Chalmers odaya girdiler.

Onu bu şekilde bir fahişe olduğundan azarladılar, ağzından jizz damladığı için onunla dalga geçtiler.

Kendi aralarında bunun ne kadar coşku verici bulunduğunu ve bir dahaki sefere daha da büyük bir seyirci kitlesi isteyeceklerini konuşuyorlardı. Bir ihtimal bu öğrencilerin bir dahaki sefere sınıfa ve öteki sınıflara 'benzer düşünen' öteki öğrencileri çağrı edebileceğini düşünüyorlar.

Sonunda dikkatlerini Katee'e çevirdiler. Bay Wilson, evcil hayvanının ağzını kabaca sildi.

"Şimdi birazcık iş konuşalım." Dr. Chalmers, "Katee'nin sıhhatli ve hastalıksız kalmasını sağlamak ikimizin de yararınadır."

Dolaplarına baktı. Birkaç hap şişesi çıkardı. Birer birer Katee'e bu hapları zorla yedirdi ve Bay Wilson'a her birinin ne işe yaradığını deklare etti.

"Plan B, HIV profilaksisi, Herpes, Gonorhea ve Chlamydia ve Hepatit ile aynı."

Herhangi bir uyarıda bulunmadan Katee'e bir şırınga enjekte ederek onun acıyla inlemesine niçin oldu. "Bu doğum kontrolü, bir yıl için iyi. Hamile kalmış olarak bir vücudu bu şekilde mahvedemezsin”

Sonrasında bir şırınga aldı ve şeytanca Bay Wilson'a baktı.

“Onun olağanüstü bir örnek bulunduğunu biliyorsun. Sadece daima iyi bir şeyi geliştirebiliriz.” Bay Wilson'a bakarken kıkırdadı. “Bu, Endokrinolog arkadaşlarımdan birinin Katee için elde edebileceği şeydi. Geçen gece striptiz kulübündeydi ve onun hizmetlerinden oldukça keyif aldı.” kıkırdadı

“Bu, ergenliğe geçişte geciken kızları tedavi etmenin deneysel bir yolu, doğal ki Katee de uçup gitti. Etiket dışı kullanım, sadece göğüslerinin daha da büyümesine niçin olmalı ve cinsel arzularını artıracak ve onu daha çok ıslatacaktır. Yalnız yan etkisinde bırakır beyin sisi ve emzirmedir.”

Bay Wilson, ona yapmasını söylemeden ilkin bir saniye düşündü. Büyük şırınga kıçının yanağına enjekte edilirken Katee feryat attı.

Katee'i kaldırdılar.

"Git ve teşekkür et kızım." Bay Wilson, Katee'i saçlarından yakalayıp onu Dr. Chalmers'ın sandalyesinin önünde dizlerinin üstüne çöktürürken azarladı.

Bunu bilmeden ilkin onun Brazzers onun önünde sunuldu. Daha söylenmeden emmeye başladı. Birkaç dakika sallandıktan sonrasında boğazına girmesine izin verdi ve yuttu.

Dr. Chalmers, Bay Wilson'a teşekkür etti, ortalığı temizledi ve kliniğini bitirmesi icap ettiğini deklare etti. El sıkıştılar, Katee'in kıçına bir tokat attı ve gitti.

Katee ciddiyetle giysilerini yeniden giymeye başladı. Acayip hissetti. Yalnız bitkin değil, bununla beraber vızıldadığını da hissetti. Başı dönüyordu, muntazam düşünemiyordu. Isındığını ve kızardığını hissetti ve göğüs uçları Halter bluzunun içinde oldukça kırılgan hissediyordu.


8 Mayıs 2022 tarihinde yayınlandı, 3907 kez görüntülendi

Brazzers, Brazzers.com, Brazers

Türkiye Kategoriler

BENZER PAYLAŞIMLAR

Twerk Yapan İvana

Merhaba canım ben doymak bilmeyen İvana, sizlere daha iyi hizmet ve mutlu olabilmeniz adına kusursuz vüdümu sergilemeye hazırım. Kaliteli hijyenine ehemmiyet veren bakımlı ve azgın kapalı bir arıyorsanız bu etapta sizlere ben eşlik edeceğim. Şu an sıcak yaşama deli olan biri var fakat ne yapacağına yalnız seçkin düş...

1 ay önce Oku »

Vip Massöz Afranın Brazzers Sitesindeki Pornosu

Taraflı tarafsız her erkeğin dikkatini güzellikleri ile çekebilen Vip Massöz Afranın Brazzers Sitesindeki Pornosu Diliyle Harika Dokunuşlar Yapan masöz kadın varlığından hepiniz haberdarsınız. Bu hatunlar hayatınızın belki de çok az yerlerinde sizlere tesadüf etmiş olabilir. Yada onları gazetelerden dergilerden ve televi...

1 ay önce Oku »